Arizona Place
Banquets
Банкети • Весілля • Корпоративи • Дні народження • Дівич-вечір


HOLIDAY

Свято
для тебе!

Ми раді кожному гостю, який приходить в ARIZONA Place провести свою урочисту подію або відзначити свято з друзями. Iвент-хол готовий прийняти масштабний захід. Ми обслуговуємо банкети у будь-якому форматі та завжди готові до діалогу з приводу побажань до проведення. Атмосфера та обслуговування у нашому ресторанному комплексі на найвищому рівні.

Корпоратив, день народження, весілля... приводів відзначити пам'ятну подію багато. Організація урочистостей та банкетів у нашому закладі враховує кожну дрібницю, щоб свято залишило лише найяскравіші враження та спогади. Інтер'єр приміщення спеціально оформлений таким чином, щоб у відвідувачів створювався виключно святковий та позитивний настрій.

Arizona / Банкети
RedQeen
PARTY BAR

ARIZONA Place

Зали та локації для проведення банкетів

Караоке Red QUEEN

Унікальне тематичне Караоке, Зал розрахований: Банкет – 45 гостей, Фуршет – 100 гостей, A la carte – 28 гостя
TERRACE
LOCATION
EVENT HALL

Івент-хол White RABBIT

Атмосферний шоу ресторан Зал розрахований: Банкет – 150 гостей, Фуршет – 250 гостей, Клубний формат - 400 гостей

Ресторан Green GARDEN

Мальовнича тераса, що знаходиться в оазисі зелені та рослин, Зал розрахований: Банкет - 50 гостей, Вечірка - 120 гостей, A la carte - 33 гостя
PRICE
STAFF
Банкет на свято обслуговується професійними кухарями, креативними дизайнерами інтер'єру, ввічливими та уважними офіціантами. На кожному етапі підготовки обов'язково враховуються всі побажання замовника, особливо це стосується меню страв та картки напоїв. У нас великий досвід організації банкетів, тому підтримується найкращий рівень сервісу.
Ціна на банкет
У форматі Фуршет від 500 грн з людини, Банкет - 900 грн з людини. Алкоголь за цінами закупки.
Лояльні умови по оренді
Найчастіше ціна формується індивідуально, залежно від конкретних потреб та запитів гостя до проведення банкету.

Як замовити банкет в ресторані

Для бронювання зали достатньо зв'язатися з нами по телефону та обговорити всі деталі. Щоб свято запам'яталося надовго, можна доповнити банкет живою музикою, захоплюючою розважальною програмою, веселим ведучим. В ARIZONA Place враховуються навіть такі дрібниці, як розвезення гостей після проведення заходу.