Arizona Place
Свято для кожного
Банкети, весілля, корпоративи, Дні народження, коктейльні вечірки
HOLIDAY
BANQUET


Свято для тебе!Ми раді кожному гостю, який приходить в ARIZONA Place провести свою урочисту подію або відзначити свято з друзями. Iвент-хол готовий прийняти наймасштабніший захід – до 160 осіб. Ми обслуговуємо банкети у будь-якому форматі та завжди готові до діалогу з приводу побажань до проведення. Атмосфера та обслуговування у нашому ресторанному комплексі на найвищому рівні.
Корпоратив, день народження, весілля... приводів відзначити пам'ятну подію багато. Організація урочистостей та банкетів у нашому закладі враховує кожну дрібницю, щоб свято залишило лише найяскравіші враження та спогади. Інтер'єр приміщення спеціально оформлений таким чином, щоб у відвідувачів створювався виключно святковий та позитивний настрій.
.

Банкет в ARIZONA Place це

Декілька просторих залів
Креативне івент-агентство
Персональний банкетний менеджер

Залежно від тематики урочистостей приміщення прикрашається квітами, повітряними кулями, декоративним текстилем. За додатковою домовленістю можуть бути використані світлове оформлення, свічки, плакати та інші святкові аксесуари.
Банкет
День народження
Корпоратив
Фуршет
Зустріч випускників
Весілля
Arizona / Банкети

Івент-хол White RABBIT

Атмосферний шоу ресторан Зал розрахований: Банкет – 120 гостей, Фуршет – 250 гостей, A la carte – 83 гостя

ARIZONA Place

Зали та локації для проведення банкетів

Ресторан Green GARDEN

Мальовнича тераса, що знаходиться в оазисі зелені та рослин, Зал розрахований: Банкет - 50 гостей, Вечірка - 120 гостей, A la carte - 33 гостя

Караоке Red QUEEN

Унікальне тематичне Караоке, Зал розрахований: Банкет – 45 гостей, Фуршет – 100 гостей, A la carte – 28 гостя
EVENT HALL
PARTY BAR
TERRACE
RedQeen
LOCATION
PRICE
STAFF
Банкет на свято обслуговується професійними кухарями, креативними дизайнерами інтер'єру, ввічливими та уважними офіціантами. На кожному етапі підготовки обов'язково враховуються всі побажання замовника, особливо це стосується меню страв та картки напоїв. У нас великий досвід організації банкетів, тому підтримується найкращий рівень сервісу.
Ціна на банкет
Дізнатись вартість наших послуг завжди можна за номером телефону, вказаним на сайті або залишивши свої дані для зв'язку. Ціна найчастіше формується індивідуально, залежно від конкретних потреб та запитів гостя до проведення банкету.

Як замовити банкет в ресторані

Для бронювання зали достатньо зв'язатися з нами по телефону та обговорити всі деталі. Щоб свято запам'яталося надовго, можна доповнити банкет живою музикою, захоплюючою розважальною програмою, веселим ведучим. В ARIZONA Place враховуються навіть такі дрібниці, як розвезення гостей після проведення заходу.
It's very easy to be different, but very difficult to be better